Retro olympiáda Lokomoce 2022

Retro olympiáda Lokomoce 2022

  20. 06. 2022

Milí přátelé! Tradičně zakončujeme naše cvičení s LOKOMOCÍ olympiádou. Jinak tomu nebylo ani letos, jen jsme ji pojali trochu jinak. Chtěli jsme, aby jste se i VY dospělí zapojili a šli vašim ratolestem příkladem.

Připravili jsme 7 disciplín a bylo skvělé vidět, s jakou vervou a chutí se rodinné týmy vrhly do soutěžení. A tak děti, rodiče, dokonce i prarodiče běhali, skákali se švihadlem i bez, přihrávali míč, lezli v trakaři a medvědovi. Evidentně to všechny bavilo a užili si skvělé sportovní odpoledne.

Ti nejlepší z nejlepších stanuli na bedně, všechny děti dostaly zlatou medaili a malou odměnu.Vítězové nicméně nejsou jen ti, kteří se umístili na předních místech. Ale všichni, kteří se nebáli zúčastnit a předvedli svým dětem, že i jejich rodiče si dovedou máknout.

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům za úžasný výkon a celému týmu LOKOMOCE za skvělou přípravu. 

Naše práce by se neobešla bez sponzorů a bylo tomu tak i u olympiády. Za podporu jim proto děkujeme: Všeobecná zdravotní pojišťovna, SANASPORT, Fincentrum, Sonnentor, PLACE Baby, DIRECT pojišťovna, LETOKRUH, Pura Vida, Day Spa Shop, Tradiční rodinné pekařství Tišnov.

Všem přejeme krásné slunné léto, plné pohybu a sportu. Těšíme se, až se po prázdninách zase sejdeme. 

Vaše Lokomoce